5 ulubionych produktów dla zdrowej utraty wagi

Jeśli planujesz zrzucić zbędne kilogramy, to mamy nadzieję, że wiesz, że istnieje na to wiele zdrowych sposobów.

Najpopularniejsze sposoby na odchudzanie to:

1. Zmniejszenie apetytu: uczucie sytości powoduje, że spożywamy mniej pokarmów, a co za tym idzie mniej kalorii.

2. Zmniejszenie wchłaniania składników odżywczych, takich jak tłuszcz. Produkty pełnoziarniste skutecznie blokują wchłanianie tłuszczu. Dodatkowo są zdrowym źródłem energii dla Twojego organizmu.

3. Zwiększanie zdolności spalania tłuszczu. Podnoszenie ciężarów przyczynia się do budowy masy mięśniowej, co z kolei może pozytywnie wpływać na metabolizm. Ogólnie regularne ćwiczenia przyspieszają przemianę energii w naszym organizmie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje wiele zdrowych sposobów, aby schudnąć. Niestety wiele osób podczas odchudzania popełnia błędy, które mają odwrotny skutek od zamierzonego. Jak na przykład pomijanie posiłków i głodzenie się. Kiedy pomijasz posiłki przez dłuższy okres czasu, możesz cierpieć z powodu skutków ubocznych, takich jak zmęczenie, wahania nastroju, a nawet może skończyć się to niedoborem ważnych składników odżywczych. Opuszczanie posiłków może również skłaniać do sięgania po wysokotłuszczowe produkty oraz te bogate w cukier, gdy już zdecydujemy się na jedzenie – takie jak pizza, hamburgery, czy czekolada – co prowadzi do szybszego przybierania na wadze (słynny efekt jo-jo).

Pamiętaj: tutaj nie chodzi o wyeliminowanie z jadłospisu grup produktów spożywczych, ale o właściwe zbilansowanie swojej diety.

W naszym asortymencie mamy wiele produktów, które pomogą Ci kontrolować wagę w zdrowy sposób. A do tego wspaniale smakują. Oto nasze top 5 produktów dla zdrowej utraty wagi!

Nm Fit Shakes

1. Nasze fit shakes

Nasze fit shakes są pełnowartościowymi zamiennikami posiłku. Jeśli chcesz uzyskać maksymalne korzyści ze stosowania naszych fit shake’ów, ważne jest, aby stały się one częścią Twojego świadomego stylu życia. Oznacza to połączenie naszych shake’ów ze zbilansowaną i zdrową dietą, wystarczającą ilością snu oraz aktywnością fizyczną. Nasze shaki nie są szybkim rozwiązaniem, tzn. aby uzyskać zamierzone efekty, należy je stosować regularnie i konsekwentnie. Można zastąpić nimi 1 do 2 posiłków dziennie w zależności od Twoich osobistych celów. Jeśli dążysz do zmniejszenia wagi ciała, możesz zastąpić 2 posiłki dziennie dostarczając organizmowi tym samym odpowiednią ilość składników odżywczych. Jeśli chcesz utrzymać wagę, możesz zastąpić jeden posiłek dziennie jako część Twojej ogólnej i świadomej praktyki żywieniowej.

Nm Diet Caps

2. Nasze diet caps

Czy masz czasem wrażenie, że bez względu na to, ile jesz, nigdy nie jest dość? Te małe kapsułki mają za zadanie zapobiegać tym zachciankom i tym samym wspierać świadomą kontrolę wagi. Są one pochodzenia roślinnego, nie zawierają glutenu ani laktozy. Zawarty w nim glukomannan otrzymywany z korzenia dziwidła absorbuje wodę w żołądku i daje tym samym uczucie sytości. Najlepiej jest przyjmować 2 kapsułki z 1-2 szklankami wody około 30 minut przed każdym posiłkiem.

Nm Vegan Bowl Pineapple Spirulina

3. Nasza vegan bowl pineapple spirulina

Podobnie jak diet caps, składnikiem naszej vegan bowl jest między innymi glukomannan, który absorbuje wodę, a następnie staje się żelopodobny. Pozostaje w żołądku i daje uczucie sytości. Dzięki temu jemy mniejsze porcje. Polecamy naszą vegan bowl na śniadanie z jogurtem sojowym.

4. Nasze fit caps

Nasze fit caps zawierają ekstrakt z zielonej herbaty, który jest popularnym składnikiem wielu suplementów odchudzających. Wiele różnych badań wykazało, że główny antyoksydant w nim zawarty, czyli EGCG, wspomaga spalanie tłuszczu. Kapsułki te zawierają również ekstrakty z owoców garcinia cambogia. Kwas hydroksycytrynowy (HCA) znajdujący się w skórce tego owocu może blokować enzym, który przekształca cukier w tłuszcz. Daje on również uczucie sytości, co pomaga lepiej kontrolować głód. Natomiast ich kolejny składnik chili przyspiesza metabolizm organizmu.

5. Nasze herbaty

Picie herbaty może pomóc w walce z nagłymi zachciankami. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zacznij pić herbatę wtedy, gdy tylko poczujesz ochotę na coś słodkiego lub niezdrowego. Ciepła filiżanka herbaty może wystarczyć, aby uspokoić żołądek i nie dać się pokusie. Radzimy zacząć pić szklankę herbaty każdego dnia, czyniąc z tego codzienny nawyk. Można też powoli próbować zastąpić herbatą poranną kawę (choćby na krótko) lub zaparzyć herbatę z wyprzedzeniem i schłodzić ją w lodówce. Będzie idealna na gorące dni. Szczególnie polecamy herbatę purify me, ponieważ pomaga ona jednocześnie w detoksykacji organizmu.

Daj się zainspirować

Powrót do artykułów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *