COVID-19: aktualności

Jak sytuacja związana z COVID-19 wpływa na naszą firmę? I jaki wpływ może mieć na Ciebie jako klienta? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Większa liczba zamówień

To dla nas wspaniała wiadomość, że pomimo trudnej sytuacji, zdrowy tryb życia nadal jest dla Was priorytetem. Ilość zamówień w ciągu ostatniego miesiąca znacząco wzrosła i nadal rośnie. Cieszymy się, że pomimo trudności nadal jesteście z nami.

Niestety, ze względu na wprowadzone środki bezpieczeństwa w naszym centrum logistycznym, może dojść do opóźnień w nadaniu – od 5 do 7 dni od złożenia zamówienia. Z tego powodu, w naszym sklepie pojawiła się nowa opcja. Teraz składając zamówienie, możecie wybrać czy chcecie je otrzymać po zniesieniu obostrzeń związanych z COVID-19, czy otrzymać wybrane produkty najszybciej jak to możliwe. Przypominamy, że darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach za min. 200 zł.

Zestaw Self Care

Na początku tego miesiąca, rozpoczęliśmy tygodniową akcję skierowaną do osób pracujących w opiece zdrowia. Nasza inicjatywa została ciepło przyjęta i z Waszą pomocą udało nam się rozesłać ponad 300 zestawów Self Care. Mamy nadzieję, że mimo ciężkiej pracy znajdujecie czas na zadbanie o swoje dobre samopoczucie i że stworzony przez nas zestaw Wam w tym pomoże.

Wspieramy siepomaga.pl

Na inicjatywie z zestawem Self Care się nie kończy. Pod koniec marca ogłosiliśmy, że oficjalnie wspieramy fundację siepomaga.pl. Z każdego złożonego zamówienia, 4 zł zostanie przeznaczone na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Dzięki Wam udało nam się już uzbierać ponad 20 tysięcy złotych!

Zostań w domu

Od ponad miesiąca całe nasze biuro pracuje zdalnie, stosując się do ustalonych odgórnie zasad bezpieczeństwa. Niektórzy z nas z łatwością odnaleźli się w tej nowej rzeczywistości. Dla pozostałych było to odrobinę trudniejsze. Robimy jednak wszystko, aby przejść przez to z jak największym spokojem. Wspólne treningi online, video rozmowy, wymiana przepisów na koktajle wzmacniające odporność (najczęściej z Sunny Soul lub Berry Boost). Pamiętajcie, aby dbać o siebie i o swoich bliskich. Czasem nawet najmniejszy gest może sprawić największą przyjemność. Wielu ludzi może uznać, że jest to cliché, ale my z doświadczenia wiemy, że jest to prawda. #zostanwdomu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *