FAQ – Daily Greens

Jak należy stosować Daily Greens?

Zalecamy spożywanie każdego z naszych produktów maksymalnie raz dziennie. Berry Boost i Vital Protect możesz przyjmować rano, aby dostarczyć ciału dodatkowej energii, Pure Detox pij przed snem, aby oczyścić swoje ciało z toksyn, zaś True Beauty i Choco Dream spożywaj o dowolnej porze dnia.

Jak spożywać Daily Greens?

Można wymieszać proszek z wodą, sokiem owocowym, smoothie, jogurtem czy białym serem. Produktów z serii Daily Greens nie należy jednak podgrzewać, aby nie straciły swoich wartości.

Jaka jest zalecana dzienna porcja w gramach?

Dziennie zalecamy spożywanie jednej łyżki stołowej produktu (dokładnie 9 gramów) rozpuszczonej w około 200 ml płynu (wodzie, soku, koktajlu itp.).

Ile kalorii dostarcza dzienna dawka Daily Greens?

Liczba kalorii w proszku Daily Greens jest minimalna i wynosi zaledwie 30 kalorii na 100 gramów. Zalecana dawka dobowa to jedna łyżka stołowa o wadze 9 gramów, co daje około 3 kalorie dziennie.

Dlaczego proszek w moim napoju nie rozpuścił się całkowicie?

Niestety, proszek nie rozpuszcza się tak dobrze, jak np. syrop. Kiedy łączysz Daily Greens z wodą, wymieszaj całość bardzo intensywnie. Jeśli konsystencja nadal Ci nie odpowiada, spróbuj zamiast wody użyć jogurtu lub serka.

Mój napój na bazie Berry Boost jest zielony na górze, czy to normalne?

Berry Boost zawiera superfoods, takie jak szpinak czy spirulina, które mogą pojawić się na powierzchni napoju po wymieszaniu proszku z wodą. Jest to całkowicie normalne zjawisko – aby je zminimalizować, intensywnie mieszaj napój w czasie przygotowywania.

Czy spożywanie produktów z serii Daily Green może wywoływać skutki uboczne?

Nasze proszki są produktami naturalnymi, dlatego nie powinny wywoływać żadnych skutków ubocznych. Jednak każdy organizm jest inny i alergie pokarmowe podczas stosowania mogą się przydarzyć. Jeśli zauważysz jakiekolwiek działania niepożądane związane ze stosowaniem któregokolwiek z naszych produktów, natychmiast zaprzestań go spożywać.

Czy produkty Daily Greens mogą zastąpić posiłki?

Proszki Daily Greens to suplementy diety, dlatego nie mogą zastąpić pełnowartościowego posiłku.

Na jak długo wystarcza puszka produktu Daily Greens?

Puszka Daily Greens wystarcza na okres od 15 do 30 dni, w zależności od sposobu, ilości oraz częstotliwości stosowania.

Jaka jest różnica między Berry Boost a Vital Protect?

Berry Boost pomaga uzyskać niezbędną energię przez cały dzień, ponieważ zawiera składniki o wysokiej zawartości żelaza, takie jak jagody acai czy szpinak. Natomiast Vital Protect dostarcza więcej witaminy C oraz wzmacnia układ odpornościowy dzięki zawartości lucumy i jeżówki. Obydwa produkty są wegańskie, nie zawierają laktozy ani glutenu.

Czy mogę przyjmować różne produkty z serii Daily Greens w tym samym czasie?

Produkty z serii Daily Greens można łączyć i stosować razem, jednak warto pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej dawki oraz nie przyjmować produktów częściej niż trzy razy dziennie.


Powrót do listy FAQ