FAQ – Happy Tea

Jaka jest różnica pomiędzy Pure Detox a Green Cleanse?

Pure Detox i Green Cleanse różnią się od siebie pod wieloma względami: zawierają inne składniki, mają odmienną formę i smak. Można je stosować jednocześnie lub wymiennie, według uznania. Nie ma również żadnych przeciwskazań, aby stosować obie kuracje jednocześnie.

Jaka jest różnica pomiędzy True Beauty a Red Beauty?

True Beauty i Red Beauty różnią się od siebie pod wieloma względami: zawierają inne składniki, mają odmienną formę i smak. Można je stosować jednocześnie lub wymiennie, według uznania. Nie ma również żadnych przeciwskazań, aby stosować obie kuracje jednocześnie.

Czy posiadacie w ofercie herbatę w saszetkach?

Niestety, nie oferujemy herbat w saszetkach. W naszym sklepie można zakupić za to praktyczny, szklany zaparzacz, dzięki któremu przygotowywanie liściastych oraz owocowych herbat będzie łatwe i przyjemne.

Czy spożywanie herbat Natural Mojo może mieć jakieś skutki uboczne?

W naszych herbatach zastosowano naturalne składniki, które nie powinny powodować skutków ubocznych. Należy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i może różnie reagować na poszczególne komponenty produktu. Alergikom zalecamy dokładne zapoznanie się ze składem naszych herbat. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów należy natychmiast zaprzestać spożycia, a w razie potrzeby skonsultować się z lekarzem.

Czy herbaty Natural Mojo zawierają teinę?

Green Cleanse i Fruity Slim zawierają zieloną herbatę oraz liście mate, zatem mają w sobie teinę. Nie posiada jej natomiast Red Beauty, która składa się wyłącznie z roślin i owoców.

Czy herbaty Natural Mojo można pić na zimno?

Aby w pełni cieszyć się aromatem i smakiem naszych herbat, do ich przygotowania należy użyć gorącej, przegotowanej (ale nie wrzącej) wody. Po zaparzeniu można je oczywiście ostudzić i spożywać na zimno. Będzie nam bardzo miło, jeżeli zechcesz uwiecznić moment picia naszej herbaty na Instagramie, oznaczając nas za pomocą tagu @naturalmojo_pl. 🙂

Dlaczego opakowania herbat nie są równomiernie wypełnione?

Zawartość puszek może się różnić ze względu na różne objętości składników. Niektóre herbaty zawierają kawałki owoców, które zajmują więcej miejsca w puszcze niż komponenty innych herbat. Bez obaw – wszystkie opakowania mają taką samą zawartość produktu (100 g).

Kiedy najlepiej pić herbaty Happy Tea?

Nasze herbaty można pić wedle upodobań, o dowolnej porze dnia. Należy jednak mieć na uwadze, iż Green Cleanse i Fruity Slim zawierają teinę, przez co nie zaleca się spożywania ich późnym wieczorem.


Powrót do listy FAQ