Informacje ogólne

Czym jest Natural Mojo?
W Natural Mojo, oferujemy suplementy diety i substytuty dietetyczne w postaci proszków o różnych zaletach. Nasze produkty zapewniają odnowę energii, utratę wagi lub przyrost masy ciała. Nasz asortyment suplementów diety (Daily Greens) jest w naturalny, wegański, bez glutenu i laktozy, natomiast nasz asortyment substytutów dietetycznych (Body Shape) to produkty wegańskie i bezglutenowe
Jaka jest różnica między suplementem a substytutem żywności?
Suplement diety, taki jak Daily Greens jest skoncentrowanym źródłem składników odżywczych, ale nie zastępuje posiłku i jest konsumowany jako część zdrowej i zbilansowanej diety. Substytut żywnościowy, taki jak Bodyshape zastępuje posiłek i jest konsumowany jako część naszego codziennego jadłospisu, zachowując przy tym zdrową i zrównoważoną dietę.
Co to jest superfood?

Superfood to naturalne produkty spożywcze (zboża, rośliny, wodorosty morskie, nasiona, owoce, warzywa), szczególnie bogate w niezbędne składniki odżywcze takie jak kwasy tłuszczowe (omega 3/6/9), białka, witaminy, minerały, niezbędne aminokwasy, przeciwutleniacze i chlorofil.

W jakim wieku mogę zacząć spożywać produkty Natural Mojo?
Produkty Fit nie są zalecane dla nieletnich. Zawierają białka, które mogą ingerować w wzrost. W przypadku innych produktów radzimy zasięgnąć porady lekarza dla każdego, kto ma mniej niż 16 lat.

Czy mogę spożywać produkty Natural Mojo podczas ciąży lub karmienia piersią?

Nasze produkty są naturalne wiec nie ma przeciwskazań w spożywaniu ich podczas ciąży czy w okresie karmienia piersią. Jednakże każdy organizm jest inny i zawsze rekomendujemy konsultacje z lekarzem prowadzącym.

Niemniej jednak nie zalecamy stosowanie poniższych produktów: Fit Caps i Power Focus(zawierają kofeinę), PuriTea (zawieraja zielona herbate), i ActiviTea (zawierają herbatę Mata). Diet Caps i Carb Blockers również nie powinny być stosowane podczas ciąży, ponieważ w tym okresie niezwykle ważne jest dostarczenie niezbędnych składników dziecku i nie rekomenduje się w tym czasie diety redukcyjnej.

Produkty oraz ich zastosowania opisane są szczegółowo na naszej stronie.

Nie jestem pewien, czy podoba mi się smak produktów Natural Mojo, czy wysyłacie próbki swoich produktów?
Nie wysyłamy żadnych próbek, ale można znaleźć opinie użytkowników na temat produktow Natural Mojo w sieci społecznościowych, szukaj #naturalmojo lub na naszych stronach Instagram (@naturalmojo_pl).
Nie piję mleka krowiego, z czym mogę mieszać moje proszki Natural Mojo?

Możesz używać innych rodzajów napojów, takich jak mleko z owsa, ryżu, orzechów laskowy itp. Są dużo lżejsze i łatwiejsze do strawienia niż mleko krowie. Nasze produkty można również połączyć z jogurtem i sokami owocowymi.

Gdzie są produkowane produkty Natural Mojo?
Nasze produkty są produkowane na południu Niemiec, niedaleko Monachium.
Czy proszki Natural Mojo można gotowac lub mieszac je z gorącym mlekiem?
Super foods są wrażliwe na ciepło, więc można je wymieszać z gorącym, ale nie wrzącym mlekiem. Nasze produkty nie są przeznaczone do gotowania ale możesz włączyć Bodyshape do swoich przepisów i zawsze korzystać z dodatkowego białka. Nie zapomnij podzielić się swoimi przepisami, oznaczając je tagami #naturalmojo lub #healthyishappy! ?

Daily Greens

Jak należy stosować Daily Greens?
Zalecamy spożywanie raz dziennie. Berry Boost i Vital Protect możesz jeść rano, aby dostarczyć ciału dodatkowej energii, Pure Detox pij na sen, aby oczyścić swoje ciało, zaś True Beauty i Choco Dream o dowolnej porze dnia.
Jak należy stosować Daily Greens?
Możesz mieszać Daily Greens z wodą, sokiem owocowym, koktajlami, jogurtem, lub płatkami. Uważaj, aby ich nie ugotować, wtedy mogą utracić swoje korzyści. ?
Ile mogę spożywać dziennie?
Dziennie zalecamy spożywanie jednej łyżeczki produktu (dokładnie 9 gramów) w około 200 ml płynu (woda, sok, koktajl itp.).
Ile kalorii codzienne dostarcza Daily Greens?
Liczba kalorii w proszku Daily Greens jest minimalna – 30 kalorii na 100 gramów. Zalecana dawka dobowa to jedna łyżka 9 gramów, co odpowiada około 3 kalorii dziennie.
Czemu proszek nie rozpuszcza się bardzo dobrze w moim piciu?
Ponieważ produkt jest proszkiem, shake nie będzie miał takiej samej konsystencji jak z syropem. Kiedy łączysz wodę z proszkiem Daily Greens, upewnij się, że wszystko się dobrze wymieszano. Jeśli konsystencja Tobie nie odpowiada, zalecamy spróbowanie jogurtu.
Mój shake Berry Boost jest od góry zielony, czy to jest normalne?

Berry Boost zawiera superpsoidy, takie jak szpinak lub spirulina, które mogą pojawić się powierzchni napoju, gdy mieszasz proszek z wodą. To jest całkiem normalne, zaleca się mieszanie napoju w czasie przygotowywania.

Czy zażywanie Daily Green może wywołać skutki uboczne?
Nasz Daily Green jest naturalnym produktem, który zasadniczo nie ma skutków ubocznych. Jednak zawsze może wystąpić alergia pokarmowa. Jeśli zauważysz jakiekolwiek działania niepożądane związane z naszymi produktami, radzimy natychmiast przerwać konsumpcję.
Czy produkty Daily Green mogą mieć efekty uboczne?
Nasze proszki są produktami naturalnymi, dlatego nie powinny mieć żadnych skutków ubocznych. Jednak alergia pokarmowa może się zdarzyć. Jeśli zauważysz jakiekolwiek działania niepożądane związane ze stosowaniem któregokolwiek z naszych produktów, należy go natychmiast przestać stosować.
Na długo wystarczy mi produktu Daily Greens?
Puszka Daily Greens wystarcza nam na 15 dni do miesiąca w zależności od zastosowanych produktów i ilości produktu jaki wykorzystujemy.
Jaka jest różnica pomiędzy Berry Boost a Vital Protect?
Berry Boost pomaga uzyskać niezbędną energię przez cały dzień, dzięki produktom o wysokiej zawartości żelaza, takim jak acai i szpinak. Jeśli chodzi o Vital Protect, pomaga zwiększyć spożycie witaminy C oraz dzięki Lucuma i Echinacea , wzmacnia układ odpornościowy na zimę. Oba produkty są wegańskie, wolne od laktozy i bezglutenowe.

Body Shape – Our Fit-Products

Jakie są nasze produkty Fit i jak je zażywać?

Nasze produkty Fit jemy zamiast, wybranych dwóch posiłków w ciągu dnia. Wraz z zdrową dietą i regularnymi ćwiczeniami fizycznymi, ten plan pomaga poprawić sylwetkę, poprzez utratę dodatkowych kilogramów.

Krok 1: 5 łyżek mieszanki (40g) wymieszaj z 250 ml mleka (1,5 %) i jedną łyżeczką oleju (3g). W przypadku, kiedy nie używasz mleka krowiego, możesz zamienić je na sojowe, migdałowe etc

Krok 2: Dokładnie zmieszaj, wszystkie składniki w shakerze, aż do uzyskania kremowej konsystencji. Jeżeli, konsystencja koktajlu jest zbyt gęsta, dodaj trochę mleka.

Krok 3: Ciesz się pysznym, kremowym smakiem Twojego fit posiłku!

Czy produkty Fit mają skutki uboczne?

Nasze proszki są produktami naturalnymi, dlatego nie powinny mieć żadnych skutków ubocznych. Jednak alergia pokarmowa może się zdarzyć. Jeśli zauważysz jakiekolwiek działania niepożądane związane ze stosowaniem któregokolwiek z naszych produktów, należy go natychmiast przestać stosować.

Czy produkty Body Shape mogą zastąpić tradycyjne potrawy?
Nasze produkty Fit mogą zastąpić maksymalnie dwa posiłki dziennie. Nie są substytutami zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nigdy nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej.
Uważam, ze shake, który zrobiłem jest zbyt gęsty, co mogę z tym zrobić?
Możesz dodać płynu aby rozcieńczyć napój, lub następnym razem przy przygotowaniu zmniejszyć ilość dodawanego produktu ( jednak nie mniej niż 3 łyżki).
Czy łyżeczka oleju jest niezbędna do przygotowania posiłku?
Łyżka oleju użyta do przygotowania produktu ma na celu dostarczyć zalecaną dawkę tłuszczy, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Dlatego, w przypadku, kiedy produkt zastępuje pełnowartościowy posiłek, łyżka oleju jest niezbędna.
Czy produkty Fit są wegańskie?
Nasze produkty Fit są wegetariańskie, ale nie nadają się do diety wegańskiej, ponieważ zawierają białka pochodzące z mleka (koncentrat białek serwatkowych).

Dlaczego Fit Caps są dostępne w postaci kapsułek?
Zdecydowaliśmy się umieścić proszek w postaci wegańskiej kapsułki, by ułatwić Ci dawkowanie produktu. Małe kapsułki możesz zabrać ze sobą wszędzie i tym samym utrzymać regularność w ich stosowaniu.

Happy Tea

Dlaczego herbaty nie są równomiernie wypełnione?
Zawartość może się różnić ze względu na różne objętości. Niektóre herbaty zawierają kawałki owoców, które zajmują więcej miejsca w puszcze niż inne składniki. Bez obaw – wszystkie puszki mają taką samą gramaturę 100g produktu.