Jak dbamy o środowisko

W natural mojo bardzo poważnie podchodzimy do kwestii zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy świadomi, że jako firma a także jednostki ponosimy odpowiedzialność i dlatego staramy się działać tak świadomie w kwestii ekologii, jak to tylko możliwe, więc oto jak wnosimy nasz wkład w świat.

Nasz wkład w lepszy świat

Od samego początku chcieliśmy, aby natural mojo było marką, która ma pozytywny wpływ na nas. Nasze produkty powinny wzmacniać ciało, ale i umysł. Wierzymy, że dbanie o siebie to nie tylko zdrowie czy uroda, ale także poczucie więzi z innymi, jako część całości. Dlatego dbamy również o zdrowie naszej planety.

Zaangażowanie w sprawy społeczne

Jedną z ważnych dla nas kwestii jest również zdrowie innych, dlatego w minionym roku przekazaliśmy darowizny, aby mieć wkład w dobro osób bezpośrednio dotkniętych COVID-19 – na przykład na rzecz niemieckiego Czerwonego Krzyża, francuskiego APHP (szpitale publiczne) oraz polskiej organizacji charytatywnej Siepomaga.pl, która w tym czasie zbierała pieniądze na polską służbę zdrowia.


W stronę weganizmu

Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z marką FAIR-TEA, która wspiera lokalnych producentów herbaty i ich pracowników w regionach produkcyjnych, takich jak Indie, Chiny, Afryka i Ameryka Południowa.

Większość naszych produktów jest już wegańska, a ostatnie badania wykazały, że przejście na dietę wegańską może drastycznie zmniejszyć nasz negatywny wpływ na środowisko. Bierzemy to pod uwagę przy opracowywaniu wszystkich nowych produktów, które wprowadzamy na rynek.

Daj się zainspirować

Powrót do artykułów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *