Konkurs: Smoothie Extravaganza

Smoothie Extravaganza Blog

Nadszedł czas, abyście podzielili się z nami swoimi przepisami oraz sekretnymi technikami na przygotowanie ulubionego smoothie! Dzięki wspólnej pracy, przez najbliższe tygodnie nasze IGS będą wypełnione kolorowymi i oryginalnymi przepisami. Istny Smoothieland! Dodatkowo, na wybrańców czeka niesamowita nagroda.

Szczegóły konkursu:

  • Konkurs będzie odbywać się na naszych IGS (www.instagram.com/naturalmojo_pl)
  • Start: 30.08.2020.
  • Przez najbliższe 4 tygodnie możecie zgłaszać do konkursu dowolną ilość przepisów. Im więcej pomysłów prześlecie (pod uwagę będą brane tylko Wasze oryginalne przepisy), tym większa szansa na wygraną!
  • Co tydzień, ze wszystkich przesłanych pomysłów, wybierzemy 2 najbardziej kreatywne przepisy, a następnie pozwolimy Wam wybrać zwycięzcę! Jeżeli zależy Wam na wygranej, powiadomcie o naszym konkursie swoich znajomych – każdy głos się liczy! 
  • Każdy ze zwycięzców wybranych w głosowaniu otrzyma bon o wartości 800 zł na zakupy w naszym sklepie.
  • Po 4 tygodniach, waszym zadaniem będzie wybór najlepszego przepisu na smoothie, spośród wcześniej wyłonionych 4 zwycięzców. Wybrana osoba otrzyma profesjonalny blender! 
  • Zwycięzców będziemy ogłaszać w każdy poniedziałek, przez najbliższe 4 tygodnie. Zachowajcie czujność i obserwujcie nasze IGS.
  • Wszystkie przepisy, które od Was otrzymamy znajdą się w e-booku, który będzie można pobrać za darmo na naszej stronie.
  • Kliknij tutaj, aby przesłać nam swój przepis!

FAQ:

P: Jaki jest ostateczny termin konkursu?

O: Konkurs odbędzie się w ciągu najbliższych pięciu tygodni. W ciągu pierwszych czterech tygodni macie szansę wziąć udział w konkursie, a w ostatnim tygodniu odbędzie się ogłoszenie zwycięzcy, który otrzyma główną nagrodę.

P: Czy użycie produktów Natural Mojo do tworzenia przepisów jest obowiązkowe?

O: Nie trzeba korzystać z produktów NM, ale można jeżeli najdzie Was taka ochota.

P: Czy do przepisu trzeba również dołączyć zdjęcia?

O: Nie, zdjęcia produktów oraz gotowego smoothies nie są potrzebne. Wystarczy przesłać nam przepis klikając w link podany w naszym bio na Instagramie lub w IGS.

P: Czy wszystkie przesłane przepisy będzie częścią ebooka?

O: Tak! Wszystkie przepisy znajdą się w ebooku. Pod każdym przepisem znajdzie się nazwa IG autora danego przepisu.

Start your engines and let the best smoothie win!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *