Nasza historia

Wartość odżywcza warzyw i owoców jest mniejsza niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. W oparciu o tę obserwację, nasz zespół opracował w 2015 roku projekt Natural Mojo, który powstał w Berlinie. Naszym celem było stworzenie innowacyjnych produktów, opartych na superfoods, aby ulepszyć nowoczesną dietę. Otoczeni przez ekspertów i specjalistów od żywienia, oferujemy produkty, które zawierają maksymalne korzyści dla ciała i umysłu. Dodatkowo nasz asortyment jest pyszny i praktyczny! Dowodem naszego sukcesu jest ponad 500 000 osób, które na co dzień używają naszych produktów!

Nasze Mojo: Natural Mojo

Pierwotnie termin Mojo oznaczał małą torebkę, którą nosi się na szyi jako talizman w niektórych afrykańskich obrządkach. Dzisiaj Mojo jest rozumiane jako szczególna charyzma i magia ludzi, którzy zarażają swoim uśmiechem, za którymi podążają pełne podziwu spojrzenia i których obecność ożywia całą przestrzeń życiową.

Dokładnie taki jest nasz cel: w czasach, gdy w wyniku produkcji przemysłowej stale spada zawartość składników odżywczych w owocach, warzywach i zbożach, Natural Mojo oferuje idealne wzmocnienie Twojego osobistego Mojo w postaci innowacyjnych suplementów diety i żywności zawierającej naturalne składniki.

Beautylicious – nasze składniki z super mocą

Zdrowa i zbilansowana dieta nigdy nie była tak smaczna. Nasze składniki nie tylko fantastycznie smakują, ale są również bogate we wszystkie naturalne witaminy, minerały i inne składniki odżywcze, których potrzebujesz, aby wydobyć swoje osobiste piękno. Tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla Twojego Mojo.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych Mojo-Boosterach?

Odkryj tutaj, które super moce naszych składników zostały przygotowane dla Ciebie.

Nowość w Natural Mojo: nutrikosmetyki

Głęboko wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza. To przeświadczenie już od dawna jest w USA trendem żywieniowo-kosmetycznym. Nutrikosmetyki – suplementy diety o działaniu kosmetycznym – udowadniają już od pewnego czasu, że „wewnętrzne piękno” to coś więcej niż tylko puste powiedzenie. Dzięki naszym nowym nutrikosmetycznym produktom wprowadzamy ten trend w życie. Pielęgnacja urody od wewnątrz, przy zastosowaniu najlepszych, czysto naturalnych składników. Odkryj, co w Tobie tkwi.

 

Polecane produkty