Nasza historia

Wartość odżywcza warzyw i owoców jest mniejsza niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. W oparciu o tę obserwacje, nasz zespół opracował w 2005 roku projekt Natural Mojo, który powstał w Berlinie. Naszym celem było stworzenie innowacyjnych produktów, opartych na superfoods, aby ulepszyć naszą nowoczesną dietę. Otoczeni przez ekspertów i specjalistów od żywienia, oferujemy produkty, które zawierają maksymalne korzyści dla ciała i umysłu. Dodatkowo nasz asortyment jest pyszny i praktyczny! Dowodem naszego sukcesu jest ponad 500 000 osób, które na co dzień używają naszych produktów!

Akos Piffko, O naszym założycielu

Akos Piffko poświęcił swoją młodość sportowi. Początkowo jako światowej klasy pływak, interesował się jak zdrowa dieta korzystnie wpływa na wyniki sportowe. Po ukończeniu studiów magisterskich ESCP, pracował w firmach spożywczych, aż do czasu założenia Natural Mojo. Sport, gimnastyka, biegi i joga to nieodłączny element życia naszego założyciela, tak jak superfoods!

Pochodzenie nazwy

Dlaczego „Natural Mojo”? Nasze produkty wykonane są z kombinacji ściśle wyselekcjonowanych, naturalnych składników, które mają pozytywny wpłych na nasze zdrowie. Jako ciekawostka – „mojo” oznacza małą torebkę, która jest noszona na szyi przez członków niektórych afrykańskich plemion. Termin ten odnosi się także do życiowej energii i siły seksualnej 🙂

Nasze superfoods

Chcesz poznać swoich przyszłych sprzymieżeńców? Są to elementy superfoods zawarte w produktach Natural Mojo! Pozwalają one odzyskać przyjemność zdrowego i zbilansowego odżywiania. Natural Mojo dostarcza wiele witamin, minerałów i składników odżywczych, które poprawią Twoje codzienne życie według postawionych celów.

Poznaj nasze superfoods

 

NASZE NOWE HERBATY BOGATE W SUPERFOODS

340,99  199,99 
449,99  269,99 
226,99  169,99 
109,99  74,99