Nasze produkty

Dlaczego w naszych produktach tkwią super moce? Ponieważ w Natural Mojo współpracujemy z zespołem dietetyków i ekspertów, którzy przestrzegają czterech zasad:

1. Ekskluzywny wybór naturalnych składników
2. Zapewnienie jakości zgodne z normami europejskimi

3. Radość i smak jako priorytet
4. Połączenie kilku składników super mocy dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów

Chcesz zaprezentować światu swoje bardzo osobiste Mojo? Zatem zamień nasze motto w swoją dewizę: #heybeautiful #mymojo

Nasze know-how

Natural Mojo zaczęło się od naszego zamiłowania do dobrego odżywiania. Nasz zespół specjalistów ds. żywienia jest zawsze o krok przed najnowszymi trendami i badaniami i zawsze pracuje nad nowymi, innowacyjnymi produktami, które perfekcyjnie łączą w sobie doskonały smak i przekonujące efekty z wysokiej jakości, czysto naturalnymi składnikami.

Nasze naturalne składniki

Od lat pięćdziesiątych XX wieku liczne badania wykazały niedobór składników odżywczych w wielu naszych podstawowych produktach spożywczych. Dlatego szczególną wagę przywiązujemy do jakości i zawartości składników odżywczych w surowcach przeznaczonych do produkcji naszych produktów. Nasze składniki z super mocami pochodzą częściowo z Niemiec, a częściowo z całego świata. Wybieramy je z najwyższą starannością, a nasze wysokie standardy gwarantują, że nasze produkty są optymalnym pożywieniem dla Twojego Mojo.

Wyprodukowane w Niemczech

Koncepcja Natural Mojo zrodziła się w Berlinie. Zdecydowaliśmy się na krótkie odległości i wybraliśmy zakłady produkcyjne w Niemczech. Gwarantujemy tym samym jakość Made in Germany! Bezpieczeństwo i standardy jakości produkcji żywności w naszych zakładach są certyfikowane zgodnie z IFS Food 6.1 oraz ISO 22000. Wszystkie nasze produkty podlegają ścisłej kontroli zgodnie z oficjalnymi wytycznymi europejskimi.