Nutrikosmetyki: dobierz idealne kapsułki dla siebie

W natural mojo głęboko wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza! Odpowiednie odżywianie ma ogromny wpływ na kondycję skóry, dlatego postanowiliśmy zagłębić się w tematykę nutrikosmetyków. Do tej pory opracowaliśmy cztery rodzaje kapsułek, których naturalne składniki pozytywnie wpłyną na kondycję Twojej skóry.

Twoim największym wrogiem jest sucha skóra? aqua splash będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sucha skóra jest oznaką odwodnienia.

aqua splash zawiera kwas hialuronowy i wodę kokosową. Kwas hialuronowy pomaga spowolnić naturalne procesy starzenia się skóry, zwiększając jej elastyczność oraz sprężystość.

Woda kokosowa zapewnia skórze nawilżenie oraz dostarcza jej składników odżywczych.

glow protect, jak sama nazwa wskazuje, chroni skórę przed negatywnym wpływem środowiska, takimi jak smog, promieniowanie UV, zanieczyszczenia i stres oksydacyjny.

Koenzym Q10 i Ashwaganda pomagają twojej skórze zachować świeżość i chronią ją przed negatywnym wpływem środowiska. W kapsułkach znajduje się również sproszkowana zielona herbata, która działa witalizująco.

Chcesz aby twoja skóra była świeża i zachowywała swój naturalny blask? Kapsułki pure glow to idealny wybór dla Ciebie – są bogate w przeciwutleniacze i witaminy.

W pure glow znajdziesz wiele superfoods. Spirulina jest bogata w aminokwasy. Acerola to prawdziwa bomba witaminowa wspierająca skórę w walce ze zmarszczkami.

Młoda pszenica zapewnia minerały i włókna. Ostatnim składnikiem jest lucerna – pełna antyoksydantów, które pomogą ci zachować młodzieńczy i świeży wygląd.


Jeśli nadal szukasz odpowiednich kapsułek dla swojej skóry, oto rozwiązanie. skin beauty zawiera wiele witamin i minerałów, które są niezbędne w codziennej pielęgnacji skóry.

Nie bez powodu aloe vera jest składnikiem wielu produktów do pielęgnacji skóry. To źródło różnorodnych przeciwutleniaczy, aminokwasów, enzymów i witamin, które mają pozytywny wpływ na kondycję skóry.

Pochrzyn to kolejny składnik, który zapewni twojej skórze wielu odżywczych witamin.

Ostatnim elementem kapsułek skin beauty są jagody acai, pełne cennych przeciwutleniaczy, które pomogą spowolnić naturalne procesy starzenia się komórek.

Daj się zainspirować

Powrót do artykułów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *