Fit shakes

Fit Shakes to niskokaloryczne zamienniki posiłku. Mogą zastąpić do dwóch posiłków dziennie, wspomagając tym samym proces odchudzania. Można je również przyjmować jako dodatek do regularnych posiłków, w celu zwiększenia masy ciała lub jako suplement witamin i minerałów. Nasze Fit Shake'i działają najlepiej, gdy są wsparciem dla zdrowiej i zbilansowanej diety.

Fit Shakes mogą zastąpić do 2 posiłków dziennie. Nie są jednak substytutem zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Aby zapewnić organizmowi optymalne wartości odżywcze, potrzebne są nie tylko węglowodany i białka, ale także tłuszcze. Tłuszcze odpowiadają za ważne zadania w organizmie. Istnieje wiele witamin, które nie są łatwo rozpuszczalne w wodzie, ale za to są wysoce rozpuszczalne w oleju. Dlatego, do swojego Fit Shake'a najlepiej dodać łyżeczkę oleju.

Jak najbardziej! Jednak wartości odżywcze i kalorie na porcję będą się różnić i nie będzie to zamiennik posiłku w rozumieniu europejskiej dyrektywy zdrowotnej nr. 432/2012.

"Fit Shakes mogą być łączone z wodą, jednak wtedy, nie będą spełniały swojej roli jako zamiennika posiłku. Zasadniczo, Fit Shake ma zastąpić pełnowartościowy posiłek i dostarczyć organizmowi wszystkich ważnych składników odżywczych i mineralnych. Aby mógł to zadanie wykonać, powinno się wymieszać go z mlekiem. Jeżeli Twój shake jest zbyt gęsty, zawsze możesz dodać trochę wody, do 250ml mleka."

Nasze Fit Shakes są wegetariańskie, dlatego nie nadają się dla osób na diecie wegańskiej. Fit Shakes zawierają białka pochodzenia mlecznego (koncentrat białka serwatkowego).

Wszystkie nasze produkty są oparte na naturalnych produktach, oraz są testowane przez ekspertów żywieniowych. Dlatego, prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych jest znikome. Istnieje jednak ryzyko wystąpienia alergii lub nietolerancja pokarmowa. Jeśli zauważysz jakiekolwiek negatywne skutki uboczne przy stosowaniu naszych produktów, radzimy natychmiast zaprzestać ich spożywania i omówić ewentualny test na alergię i nietolerancję z lekarzem rodzinnym.

Zalecamy, aby w czasie ciąży unikać odchudzania. Twój organizm potrzebuje w tym czasie dużo energii i składników odżywczych, których nie uzyska poprzez dietę z deficytem kalorycznym. W czasie ciąży i karmienia piersią rozważ stosowanie Fit Shakes jako przekąski między posiłkami.