Pozostałe produkty

Dzięki vegan bowl możesz stworzyć pyszne miski, wypełnione składnikami odżywczymi, którymi możesz się cieszyć na śniadanie lub między posiłkami. Wystarczy wymieszać vegan bowl z (wegańskim) jogurtem i udekorować ulubionymi dodatkami, takimi jak: owoce, orzechy lub nasiona. Nasz vegan bowl zawiera błonnik pokarmowy- glukomannan, który powoduje uczucie sytości, przez co pomoże Ci utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe. Produkt zawiera również cenne superfoods i składniki odżywcze, takie jak spirulina i omega-3, które wspierają zrównoważoną dietę.

Spirulina jest odpowiedzialna za niebieski kolor w Twoim vegan bowl! Spirulina to popularny superfood i jest znana między innymi, z działania wspomagającego metabolizm i odporność.

Nasze napoje pozwalają Ci cieszyć się spienionym latte w zaciszu własnego domu - nie musisz już więcej czekać w kolejce do kawiarni. Co więcej, nasze napoje są wzbogacone o superfoods i nie zawierają dodatkowego cukru.

Poziom napełnienia może się różnić ze względu na różne objętości składników. Na przykład, niektóre herbaty zawierają kawałki owoców, które zajmują więcej miejsca w puszce niż inne składniki. Jednak bez obaw - wszystkie opakowania są jednolicie wypełnione 100 g herbaty.

Nasza mojo bowl jest wykonana z prawdziwych orzechów kokosowych, które w przeciwnym razie zostałyby wyrzucone. Dzięki temu miska i łyżka są ekologicznymi produktami.

Nasz premium shaker zawiera oddzielne komory: jedną, do której możesz dodać np. swój Fit Shake i drugą, do której możesz włożyć swoje suplementy diety. Dzięki temu, możesz szybko przygotować swój shake w każdym miejscu i już nie zapomnisz o dawce kapsułek! Shaker jest wolny od BPA i łatwy do czyszczenia.

Nasz smoothie glass sprawdzi się idealnie do naszych superfood w proszku, soków, smoothies i innych orzeźwiających napojów.

"Zarówno na górze, jak i na dole butelki znajduje się pokrywka. Sitko zamocuj się do dolnej pokrywki. Aby zrobić herbatę: włóż liście do sitka a następnie przymocuj sitko do dolnej pokrywki. Całość bardzo mocno przykręć do dna butelki. Postaw butelkę w pozycji pionowej, tak aby sitko było na dole, i zacznij wlewać wodę do butelki. Jako środek ostrożności, najpierw nalewaj wodę powoli tylko po to aby upewnić się, że dolna pokrywka jest szczelnie dokręcona. Po napełnieniu butelki, zakręć pokrywę i pozostaw do zaparzenia. Gdy herbata osiągnie pożądaną moc, odwróć butelkę do góry dnem i zdejmij dolną pokrywę wraz z sitkiem. Następnie wyrzuć liście i ponownie zamocuj dno z pustym sitkiem. Ciesz się świeżo zaparzoną, ciepłą herbatą zawsze i wszędzie!"

Napełnij zaparzacz ulubioną herbatą i zalej gorącą wodą.

Rozmiar torby prezentowej (szer. 32,5 cm x wys. 31,5 cm x gł. 11,5 cm) jest idealny na wybrane produkty. Kilka przykładowych produktów, które mieszczą się w tej torbie:
• do 3 Fit Shake'ów + 1 Shaker Premium.
• 2 Fit Shake'i + do 2 mieszanek superfoods
• 2 Fit Shake'i + 1 herbata lub 1 mieszanka superfood
• 1 Fit Shake + 2 herbaty + 1 butelka z infuzorem do herbaty

Rozmiar torby prezentowej (szer. 21cm x wys. 31,5cm x gł. 11,5cm) jest idealny do osobistego wyboru produktów. Kilka przykładowych produktów, które mieszczą się w tej torbie:
• 1 Fit Shaker + 1 Shaker Premium
• 1 Fit Shake + 3 produkty w kapsułkach
• 1 Fit Shake + 1 herbata lub 1 superfood mix
• 2 herbaty + 1 butelka z infuzorem do herbaty

Szklana słomka do picia to zrównoważona alternatywa dla plastikowej słomki. Wykonana jest z wytrzymałego szkła, przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Łatwo ją wyczyścić za pomocą dołączonej szczotki i dodatkowo, można ją myć w zmywarce.

Metalowa słomka do picia to zrównoważona alternatywa dla plastikowej słomki. Wykonana jest z mocnego, przystosowanego do kontaktu z żywnością metalu. Łatwo ją wyczyścić za pomocą dołączonej szczotki i dodatkowo, można ją myć w zmywarce.

Wysokiej jakości torba kosmetyczna, jest wykonana z lnu. Wewnątrz zawiera również praktyczną przegródkę, wykonaną z wytrzymałego nylonu.

Nasza yoga collection powstała w ramach partnerstwa z pierwszą francuską marką produkującą ubrania i akcesoria do jogi - YUJ Paris. YUJ oferuje różnorodne maty do jogi, produkty lifestylowe i funkcjonalne akcesoria. Wyraźnie pozycjonują się przeciwko masowej produkcji, skupiając się na produkcji limitowanych produktów i kolekcjach wysokiej jakości. Ponadto, produkują zgodnie z metodą "produkcji pionowej"(wertykalnej). Oznacza to, że cała produkcja jest ograniczona do jednego miejsca, aby utrzymać związany z nią ślad ekologiczny na niskim poziomie. Ponadto, tkanina jest cięta w taki sposób, aby zaoszczędzić jak najwięcej odpadów. Nieliczne skrawki które pozostają, są w całości poddawane recyklingowi. Wszystkie produkty są wytwarzane w Portugalii.

W naszym sklepie oferujemy e-booki, czyli książki elektroniczne. Jak sama nazwa wskazuje, są to książki dostępne tylko w wersji cyfrowej. Jeśli w Twoim zamówieniu znajduje się e-book, link do pobrania otrzymasz w potwierdzeniu wysyłki, które wysyłamy Ci emailem. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pobieraniem swojego e-booka, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Ponieważ jest to format PDF, możesz otworzyć plik na swoim smartfonie, komputerze lub tablecie i nie potrzebujesz do tego e-czytnika.

W naszym sklepie oferujemy szablony w formacie PDF. Jeśli szablon jest dołączony do Twojego zamówienia, link do pobrania otrzymasz w potwierdzeniu wysyłki, które wysyłamy do Ciebie emailem.Jeśli masz jakiekolwiek problemy z pobieraniem swojego szablonu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Ponieważ jest to format PDF, możesz otworzyć plik na swoim smartfonie, komputerze lub tablecie i nie potrzebujesz do tego e-czytnika.

Ponieważ składniki naszych produktów są naturalne, łączenie z reguły nie stanowi problemu. Można na przykład połączyć różne smaki naszych Fit Shakes, używając po prostu połowy każdego, połączonego smaku. Jednak dzienna dawka niektórych produktów pokrywa całodzienne zapotrzebowanie na witaminy. Maksymalną dzienną dawkę oraz informacje o sposobie jej przyjmowania znajdziesz zawsze na opakowaniu danego produktu.