Superfoods w proszku

Superfoods w proszku to suplementy diety bogate w ważne składniki odżywcze. Dodatkowo, są one wypełnione antyoksydantami i można je z łatwością wdrożyć do swojej codziennej diety, dodając je do smoothies, jogurtów lub napojów.

Zaleca się stosowanie jednej porcji dziennie.

Możesz przyjmować Berry Boost o każdej porze dnia, jednak najbardziej zalecamy przyjmowanie rano, aby pomóc zwiększyć swoją energię.

Możesz przyjmować Pure Body o każdej porze dnia, jednak najbardziej zalecamy przyjmowanie wieczorem, aby wspierać funkcję detoksykacji organizmu.

Możesz mieszać nasze superfoods w proszku z wodą, sokami owocowymi, smoothie, jogurtem, owsianką lub musli. Unikaj mieszania ich z gorącymi płynami, ponieważ może to wpłynąć na skuteczność składników.

True Beauty można przyjmować o każdej porze dnia.

Nasz Berry Boost zawiera superfoods, takie jak szpinak i spirulina, które często mogą tworzyć osad na powierzchni, szczególnie po wymieszaniu z wodą. Jest to całkowicie normalne i nie będzie miało wpływu na skuteczność lub smak Twojego shake'a. Zalecamy dokładne wymieszanie napoju, aż do uzyskania satysfakcjonującego Cię rezultatu.

Wszystkie nasze produkty są oparte na naturalnych produktach, oraz są testowane przez ekspertów żywieniowych. Dlatego, prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych jest znikome. Istnieje jednak ryzyko wystąpienia alergii lub nietolerancja pokarmowa. Jeśli zauważysz jakiekolwiek negatywne skutki uboczne przy stosowaniu naszych produktów, radzimy natychmiast zaprzestać ich spożywania i omówić ewentualny test na alergię i nietolerancję z lekarzem rodzinnym.