Smoothies z produktami Natural Mojo

Webp.net Compress Image 2

Niektórzy z nas lubią sobie utrudniać życie, prawda? Niepotrzebnie. Naturalna symbioza, to coś czego w życiu potrzebuje każdy z nas. Przecież nie o to chodzi, aby na każdym kroku towarzyszył nam stres i presja wywołane chęcią podjęcia dobrej decyzji. Myśleliśmy, że poszukiwania symbiozy doskonałej zakończą się fiaskiem, a dość szybko udało nam się dojść do pozytywnego i zaskakującego wniosku: smoothies i nasze produkty, to połączenie doskonałe. 

Co łączy produkty Natural Mojo i smoothies?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Są zdrowe, pełne superfoods, pyszne, szybkie w przygotowaniu i bardzo fotogeniczne. Jest jeszcze więcej zalet z tego połączenia, ale zamiast wyrzucać z siebie kolejne słowa, wolimy przejść do działania. Opracowaliśmy dla Was trzy receptury koktajli, w których jednym ze składników jest produkt Natural Mojo. Przy każdym przepisie znajdziecie pomocne informacje żywieniowe. Przygotowanie koktajli będzie zawsze takie samo. Wszystkie produkty – oprócz kostek lodu – wkładacie do blendera i miksujecie. Następnie wsypujecie lód i blendujecie do uzyskania w miarę gładkiej konsystencji. 

Smoothie z Fit Vanilla

Fit Vanilla to klasyk pośród produktów Natural Mojo. Smak koktajlu przenosi nas zawsze do dzieciństwa, kiedy to mogliśmy cieszyć się lodami waniliowymi bez wyrzutów sumienia. Baza oparta na białku sojowym, groszkowym i serwatce jest wzbogacona o superfoods powoduje, że koktajl może być smacznym zamiennikiem posiłku. 

Składniki:
– ½ awokado (usunąć pestkę i obrać awokado ze skóry)
– ¾ filiżanki mleka kokosowego
– ½ filiżanki mleka migdałowego
– 5-6 dużych liści mięty
– 3 gałązki kolendry
– 1 limonka (sok)
– 1 miarka Fit Vanilla
– 1-1 ½ kubka lodu (kruszonego)

Wartości odżywcze:
– 223,0 kalorii
– 5,0 g węglowodanów
– 10,0 g białka
– 23,0 g tłuszczu
– 110,0 mg sodu
– 1,0 g błonnika
– 3,0 g cukrów

Shake Fit Vanilla (lub inne koktajle z serii Sweet Shapes) jest wsparciem zdrowego odżywiania.  Może być stosowany jako pełnowartościowy zamiennik posiłku w przypadku, jeśli macie mało czasu lub jeśli zależy wam na kontrolowaniu swojej wagi i jednocześnie na dostarczaniu organizmowi wszystkich ważnych składników odżywczych. 

Smoothie z Pure Body

Czystość ciała jest równie ważna jak czystość umysłu, dlatego właście wprowadziliśmy do naszej oferty, taki produkt jak Pure Body. Jego naturalne składniki wspierają naturalny proces oczyszczania organizmu, a to wiąże się z naszym dobrym samopoczuciem i ogólną samooceną. 

Składniki:
– ½ dużego awokado (usunąć pestkę i obrać awokado ze skóry)
– ½ ogórka
– 3 łyżki stołowe soku z cytryny
– 2 filiżanki liści szpinaku

Wartości odżywcze:
– 339,0 kalorii
– 12,7 g węglowodanów
– 10,5 g białka
– 20,7 g tłuszcze
– 105,0 mg sodu
– 2,2 g błonnika
– 6.1 g cukru

Działanie Pure Body oparte jest na działaniu kilku ważnych składnikach. Imbir, karczoch, mniszek lekarski i kurkuma pomogą oczyścić wasz organizm, wspomogą pracę metabolizmu i wzmocnią system odpornościowy. Swój pyszny smak Pure Body zawdzięcza zielonym jabłkom i odrobinie miodu!

Smoothie z True Beauty

Czym jest naturalne piękno? W przypadku True Beauty to ładne opakowanie i bombowe połączenie naturalnych składników, których działanie poprawi kondycję waszych włosów, skóry i paznokci! Nie zapominajmy jeszcze o pysznym smaku owoców leśnych.

Składniki:
– 1 filiżanka wody (przefiltrowana)
– 1 filiżanka sałaty rzymskiej
– 1 filiżanka świeżego ananasa (w plasterkach)
– 2 łyżki stołowe świeżej pietruszki
– 1 łyżka stołowa świeżego imbiru (obranego i pokrojonego)
– 2 łyżki stołowe True Beauty
– 1 filiżanka surowego ogórka (obranego i pokrojonego w plasterki)
– ½ filiżanki kiwi (obrane i pokrojone w plasterki)
½ awokado (usunąć pestkę i obrać awokado ze skóry)

Wartości odżywcze:
– 148,0 kalorii
– 90,0 g węglowodanów
– 0,5 g białka
– 6,0 g tłuszczu
– 20,0 mg sodu
– 10,0 g włókno
– 50,0 g cukru

Smoothie z waszymi ulubionymi produktami Natural Mojo

Stworzone przepisy to tylko inspiracja dla Was. Bardzo chcielibyśmy poznać Wasze pomysły na koktajle z produktami Natural Mojo. Sami wiecie, że możliwości jest bardzo dużo! Wyślij nam swój przepis i weź udział w naszym konkursie Smoothie Extravaganza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *